Odwiedź nas
ul. Elektronowa 8A, Łódź
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Wyślij Wiadomość
biuro@dsintegracje.pl

Kariera

08.03.2021

Aktualnie poszukujemy handlowca ds. elektronicznych systemów zabezpieczeń,

Opis stanowiska

  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży;
  • Nawiązywanie współpracy z firmami z branży elektro-instalacyjnej;
  • Doradztwo i wsparcie w ramach oferowanych produktów;
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji;
  • Współpraca z projektantami;
  • Pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych systemów.

Wymagania:

  • Wykształcenie, mile widziane wyższe;
  • Wiedza i doświadczenie w sprzedaży;
  • Praktyczna znajomość obsługi Windows, MS Office;
  • Umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami;
  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej);
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • (prawo jazdy kat. B).

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Szkolenia produktowe i handlowe;
  • Indywidualny rozwój kompetencji;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w kameralnej i przyjaznej atmosferze.

Swoją aplikację wyślij na adres: biuro@dsintegracje.pl