Odwiedź nas
ul. Elektronowa 8A, Łódź
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Wyślij Wiadomość
biuro@dsintegracje.pl

O firmie

Z branżą zabezpieczeń związani jesteśmy od 19 lat, specjalizujemy się w dystrybucji elektronicznych systemów zabezpieczeń, w naszej ofercie znajdują się urządzenia czołowych producentów na rynku security zarówno w Polsce jak i na świecie. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • systemy sygnalizacji włamania i napadu (SATEL, BOSCH Security)
  • systemy sygnalizacji pożaru (BOSCH Security, SIEMENS, D+H)
  • systemy telewizji dozorowej (BOSCH Security, AVIGILON, BCS, MAZI, HIKVision)
  • systemy dso i nagłośnieniowe (BOSCH Security, MONACOR, PAudio)
  • systemy kontroli dostępu (ROGER, ACCO-SATEL, BOSCH Security)
  • systemy domofonowe oraz video-domofonowe (COMMAX, ACO)

Oferujemy rozwiązania dla prostych nieskomplikowanych pod względem funkcjonalności oraz wymogów inwestora obiektów jak również dla obiektów wymagających szczególnej ochrony, gdzie wyznacznikiem jest jakość urządzeń, unikalne parametry techniczne oraz możliwości integracji.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów w 2014 r. uzyskaliśmy Zezwolenie Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki na obrót oraz utylizację źródeł promieniowania jonizującego w zakresie systemów SYGNALIZACJI POŻARU.

Współpracując z DS INTEGRACJE masz pewność, że otrzymujesz sprzęt najnowszej generacji od sprawdzonych, solidnych producentów i w atrakcyjnych warunkach handlowych. Nasza firma znana jest z indywidualnego podejścia do potrzeb naszych Klientów oraz miłej kameralnej atmosfery.