Odwiedź nas
ul. Elektronowa 8A, Łódź
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Wyślij Wiadomość
biuro@dsintegracje.pl
Systemy Montażu CELOSystemy Montażu CELO

System montażu CELO

Instalując jakikolwiek system zabezpieczeń trzeba pomyśleć nie tylko o jego funkcji, ale o sposobie zamocowania. Certyfikowany system montażu CELO zapewnia mocne, funkcjonalne i praktyczne mocowanie urządzeń zabezpieczających.

Jeżeli zakładamy w domu lub instytucji elektroniczny system zabezpieczeń, to jakość urządzeń mocujących jest równie ważna. Liczą się przede wszystkim takie cechy jak:

  • Łatwość montażu
  • Trwałość urządzeń mocujących
  • Wytrzymałość systemu

System montażu CELO został dostosowany do tego typu wymagań. Dzięki temu zapewnia nie tylko szybkie zainstalowanie systemu zabezpieczeń, ale gwarantuje, że nie ulegnie on łatwo zniszczeniu czy uszkodzeniu.

CELO to również innowacyjne rozwiązania t.j. kompaktowe osadzaki, mocowania nylonowe odporne na starzenie czy uniwersalne uchwyty multiwymiarowe.

Duży wybór wysokiej jakości narzędzi i produktów ułatwiających instalację pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze podczas zakładania elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Zdecydowaliśmy się używać systemu montażu CELO ponieważ ułatwia nam pracę i poprawia trwałość zakładanych instalacji. Dzięki dużemu wyborowi spośród innowacyjnych produktów, o wielofunkcyjnym zastosowaniu możemy bez problemu zamontować instalacje zabezpieczeń w najbardziej problematycznych miejscach. To wpływa na bezpieczeństwo i funkcjonalność systemu zabezpieczeń, systemów alarmowych i przeciwpożarowych. W razie potrzeby ułatwia też dyskretny dostęp do wybranych urządzeń osobom, które są do tego upoważnione.