Kontakt

DZIAŁ HANDLOWY

Dyrektor handlowy

Piotr Krasoń

+48 573 472 572

pkrason@dsintegracje.pl

Kierownik ds. sprzedaży

Hubert Pastuszka

+48 665 912 316

hpastuszka@dsintegracje.pl

Inżynier sprzedaży

Wojciech Wawrzyńczak

+48 693 523 290

wwawrzynczak@dsintegracje.pl

Inżynier sprzedaży

Daniel Kuligowski

+48 669 698 298

dkuligowski@dsintegracje.pl

Inżynier sprzedaży

Adam Awierianow

+48 661 086 826

aawierianow@dsintegracje.pl

Inżynier sprzedaży

Dominik Dzieja

+48 661 429 697

ddzieja@dsintegracje.pl

DZIAŁ WSPARCIA I REALIZACJI PROJEKTÓW

Dyrektor ds. realizacji projektów

Sebastian Woźniak

+48 694 296 365

swozniak@dsintegracje.pl

Główny Projektant

Mariusz Jaskóła

+48 725 090 890

mjaskola@dsintegracje.pl

Projektant

Magdalena Kowalska

+48 661 088 961

mkowalska@dsintegracje.pl

Koordynator Działu Projektowego

Szymon Tomczak

+48 605 577 454

sztomczak@dsintegracje.pl

Projektant instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Maciej Domowicz

+48 795 514 512

projekty@dsintegracje.pl

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO I URUCHOMIENIOWEGO

Wsparcie techniczne

Krzysztof Szymański

+48 695 554 954

uruchomienia@dsintegracje.pl

Wsparcie techniczne

Paweł Sieczka

+48 725 577 760

psieczka@dsintegracje.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Księgowość

Jarosław Szmigielski

+48 501 404 181

ksiegowosc@dsintegracje.pl

DZIAŁ WINDYKACJI

Dane rozliczeniowe

DSI Sp. z o. o.

ul. Elektronowa 8a, 94-103 Łódź

NIP: 7272842024

REGON: 385894921

KRS: 0000837008

Dane kontatkowe

Biuro

ul. Elektronowa 8A

94-103 Łódź

godziny otwarcia: 8.00-17.00

Telefon

+48 665 912 316

Formularz kontaktowy

© Wszelkie prawa zastrzeżone. DSI 2024