O firmie

Konsekwentnie dostarczamy nowoczesne systemy dzięki najnowszym technologiom.

DSI Sp. z o. o.

Elektroniczne systemy zabezpieczeń

DSIntegracje.pl

Z branżą elektronicznych zabezpieczeń związani jesteśmy od 2005 r. Specjalizujemy się w dystrybucji elektronicznych systemów zabezpieczeń, wsparciem projektowym, instalacji oraz integracji elektronicznych systemów zabezpieczeń. W naszej ofercie znajdują się urządzenia czołowych producentów branży Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem systemów Bosch Security Systems. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • systemy sygnalizacji włamania i napadu (SATEL, BOSCH),
  • systemy sygnalizacji pożaru (BOSCH, SIEMENS),
  • systemy oddymiania oraz zamknięć ogniowych (AFG, D+H),
  • systemy telewizji dozorowej (BOSCH, HIKVISION, DAHUA, TIANDY, AVIGILON, MAZI)
  • systemy DSO i nagłośnieniowe (BOSCH, MONACOR, ITC AUDIO),
  • systemy kontroli dostępu i RCP (Roger, HIKVISION, SATEL, BOSCH),
  • systemy domofonowe oraz wideodomofonowe (COMMAX, ACO, ELFON),
  • systemy okablowania sieciowego (ALAN, TKM, SOLARIX),
  • systemy zasilania awaryjnego( PULSAR, MERAWEX),
  • systemy sygnalizacji dźwiękowej (W2),

Oferujemy rozwiązania, gdzie wyznacznikiem jest jakość urządzeń, unikalne parametry techniczne oraz możliwości integracji.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów w 2014 r. uzyskaliśmy Zezwolenie Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki na obrót oraz utylizację źródeł promieniowania jonizującego w zakresie systemów SYGNALIZACJI POŻARU.

Współpracując z DSI masz pewność, że otrzymujesz sprzęt najnowszej generacji od sprawdzonych i solidnych producentów na bardzo atrakcyjnych warunkach handlowych. Nasza firma znana jest z indywidualnego podejścia do potrzeb naszych Klientów oraz miłej kameralnej atmosfery.

Nasz dział projektowy pomoże zaprojektować systemy „uszyte na miarę”

Nasz dział handlowy zajmie się ich realizacją.

Nasz dział wsparcia uruchomieniowego zapewni ich profesjonalne wdrożenie oraz uruchomienie.

Nasza misja

Bazując na naszym doświadczeniu i kompetencjach nasz zespół realizuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Osiągamy to koncentrując się na potrzebach naszego Klienta oraz obserwując zmiany biznesowe i technologiczne.

Nasza wizja

Nasze wartości są zasadami przewodnimi, na których się opieramy i na których codziennie staramy się prowadzić naszą działalność. Wartości te ustalają nasze poglądy na zmieniający się świat i kształtowanie wspólnej przyszłości. Decydują o tym, jak się nawzajem traktujemy w świecie zmieniających się technologii.

Nasz cel

Ciągle dążymy do doskonałości, wyjątkowego świadczenia naszych usług opierając się na przekonaniu, że cel osiągamy wówczas, gdy jesteś z nas zadowolony w 100%. Nasza pasja pomaga nam w osiąganiu Twoich celów. I to naprawdę odróżnia nas od naszej konkurencji.

Jesteśmy tu dla Ciebie,
jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.
Przejdź do kontaktu

© Wszelkie prawa zastrzeżone. DSI 2024